fbpx

Wyzwanie spalanie

4-tygodniowy challange

Czy chcesz schudnąć bez skrupulatnego liczenia kalorii? Twoją dietę sabotuje podjadanie i ochota na słodkie? Tracisz szybko motywację? 

Dołącz do naszego 4 tygodniowego wyzwania, nabierz wiatru w żagle i osiągnij swoje cele zdrowo i bez efektu jo-jo.

Startujemy już 31.05.2024

Satysfakcja gwarantowana

 • Jak zrzucić zbędę kilogramy bez efektu jo-jo

  Przeprowadzimy Cię przez cały proces planowania i prowadzenia diety - nauka przez praktykę. Dzięki temu zrozumiesz na czym to polega i samodzielnie poprowadzisz swoją dietę.

 • Jak nauczyć się jeść zdrowo i bez skrupulatnego liczenia kalorii

  Stawiamy na zbilansowane i odżywcze posiłki, a dzięki temu chęć na podjadanie zniknie. Podchodzimy do tematu z głową. Proponujemy aktywność fizyczną dopasowaną do Ciebie.

 • Jak łatwo i szybko wprowadzić zdrowy styl życia i cieszyć się zdrowiem

  Zdrowy styl życia to nie tylko jedzenie. Skupimy się na wprowadzaniu dobrych nawyków i dokonywaniu mądrych wyborów, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

Co otrzymasz?

Wyzwanie jest kompleksowe i dotyczy 5 obszarów skutecznej oraz długotrwałej redukcji.

Jedzenie

Co tydzień udostępnimy Ci nowy jadłospis stworzony dla osób pracujących. Dostęp do aplikacji mobilnej umożliwi Ci jego dowolną edycję z bazy ponad 700 przepisów przygotowanych przez specjalistów.

Nawyki

Motywacja jest silna, ale krótka, dlatego zajmiemy się zdrowymi nawykami. Będziesz otrzymywać zadania do zrobienia, które będą kumulować się co tydzień. To codzienne wybory są kluczem do sukcesu.

Aktywność

Będziemy zachęcać Cię do aktywności fizycznych 4x w tygodniu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Razem będziemy dużo spacerować, a aktywność będzie odpowiadać Twoim preferencjom, a nie trendom.

Wsparcie i motywacja

Nad wyzwaniem czuwa specjalista. W grupie wsparcia będziemy się razem dopingować i motywować do działania! Poprowadzimy Cię przez cały proces dzień po dniu. Potrzebne jest tylko Twoje zaangażowanie.

Nauka

Najlepiej uczyć się poprzez praktykę. Dobrze wiedzieć i rozumieć, dlaczego coś należy robić. Stąd 2 x w tygodniu będziesz otrzymywać wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia spośród różnych obszarów.

Dlaczego warto?

Cztery jadłospisy, nauka nawyków oraz dostęp do aplikacji mobilnej to koszt nawet 500 zł! 

Dołączając do wyzwania teraz płacisz aż 25% mniej! 

To już ostatnie dni w tak niskiej cenie. Regularna cena po zakończeniu w promocji wyniesie 199 zł.  

Wyzwanie-spalanie

Jako jedyni na rynku dajemy gwarancje satysfakcji. Zwrócimy Ci pieniądze jeżeli nie będziesz zadowolona z efektów wyzwania🔥.
199 149
 • 4 x jadłospisy o kaloryczności 1800, które będziesz z nami zmieniać pod swoje preferencje.
 • Plansza postępów i system powiadomień dotyczący nawyków.
 • Codzienne zadania do zrobienia
 • 2 x w tygodniu dawka wiedzy
 • 4 x w tygodniu aktywność fizyczna
 • Dostęp do grupy wsparcia

Promocja kończy sie za

Opinie użytkowników

Magdalena Maj Użytkownik aplikacji

Bardzo dobra apka! To nie jest zwykły kalkulator, tylko faktycznie aplikacja do prowadzenia zdrowej diety! Kupa inspiracji i wszystkie można dopasować pod swoje potrzeby, zaplanować i zrobić z nich listę zakupów. Polecam

Mariusz B Użytkownik aplikacji

Bardzo polecam.
Dużo pysznych i łatwych przepisów.
Teraz w apce jest planer i dzięki temu mogę zaplanować jedzenie na cały tydzień.

King Użytkownik aplikacji

Super aplikacja. Bardzo duży wybór przepisów oraz szczegółowa kaloryczność dań. W aplikacji mamy możliwość zakupienia specjalnych jadłospisów co jest bardzo wielkim plusem. Cena pakietu bardzo niska patrząc na to ile aplikacja oferuje. Polecam!

Małgorzata Gruszka Użytkownik aplikacji

Aplikacja genialna! Przy dwójce dzieci sprawdza się idealnie. Moje maluchy wcinają posiłki przygotowane z aplikacji aż im się uszy trzęsą. Aplikacja bardzo prosta w obsłudze i wszystko działa bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z aplikacji ponieważ wszystko mam pod ręką i nie muszę szukać przepisów w wyszukiwarce 🙂 Polecam 🙂

Jasiek Kulig Użytkownik aplikacji

Sprawny i przyjemny dla oka interfejs. Duży wybór posiłków. Łatwe wyszukiwanie posiłków, wygodne tworzenie list zakupów.

Olga Bryczek Użytkownik aplikacji

Robi wrażenie, fajna apka dla zabieganych i szukających inspiracji. Polecam

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Rejestrując się na wyzwanie, akceptujesz regulamin wyzwania i politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt poprzez podany w formularzu adres e-mail.